Szanowni Państwo, Nasi Drodzy Klienci, Partnerzy i Współpracownicy,

Firma ZIEMANN to nie tylko nazwisko właściciela. Pod tą nazwą kryją się ludzie, którzy ją tworzą. Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1992 roku co oznacza, że istniejemy na rynku od prawie 30 lat. Przez ten czas udało nam się skomponować wykwalifikowaną kadrę, dzięki której sukcesywnie podnosimy jakość świadczonych usług. Należy podkreślić fakt, iż jesteśmy firmą rodzinną.
Wymagania naszych klientów zawsze były motywacją do coraz efektywniejszego działania, a potrzeby inspirowały do dalszego rozwoju. Dzięki życzliwości, otwartości, wsparciu i zaufaniu, którym jesteśmy obdarzeni ze strony naszych kontrahentów jesteśmy niezmiennie zmotywowani do dalszego rozwoju i ulepszania poziomu naszych usług. Zapraszamy do współpracy.

aktualności, oferty pracySzanowni Państwo, Nasi Drodzy Klienci, Partnerzy i Współpracownicy,

Firma ZIEMANN to nie tylko nazwisko właściciela. Pod tą nazwą kryją się ludzie, którzy ją tworzą. Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1992 roku co oznacza, że istniejemy na rynku od prawie 30 lat. Przez ten czas udało nam się skomponować wykwalifikowaną kadrę, dzięki której sukcesywnie podnosimy jakość świadczonych usług. Należy podkreślić fakt, iż jesteśmy firmą rodzinną.
Wymagania naszych klientów zawsze były motywacją do coraz efektywniejszego działania, a potrzeby inspirowały do dalszego rozwoju. Dzięki życzliwości, otwartości, wsparciu i zaufaniu, którym jesteśmy obdarzeni ze strony naszych kontrahentów jesteśmy niezmiennie zmotywowani do dalszego rozwoju i ulepszania poziomu naszych usług. Zapraszamy do współpracy.


Certyfikat Wykonawcy

CERTYFIKAT WYKONAWCY zezwalający na nakładanie pęczniejących farb ognioochronnych serii FIRETEX FX
 
 

Usługa ładowarką teleskopową obrotową Manitou MRT 1850

Jest to wszechstronna maszyna do pracy w każdym terenie o udźwigu 5 ton. Posiadamy kosz roboczy, widły, łyżkę oraz wciągarkę. Możliwość wynajmu maszyny z operatorem.
 
 

Uwaga, nowa usługa wycinarką plazmową CNC

   

Jest nam miło poinformować o nowej usłudze w naszej firmie! Do parku maszynowego dołączyła wycinarka plazmowa CNC.

Jest to wypalarka bramowa przeznaczona do termicznego cięcia stali za pomocą palnika plazmowego lub palnika tlenowego. Palnik plazmowy przeznaczony jest do cięcia stali lub aluminium. Maksymalne parametry cięcia stali czarnej tym palnikiem to 20 mm. Zastosowanie palnika gazowego daje możliwość cięcia stali czarnej do grubości 150 mm. Pole pracy wycinarki to 2000x6000mm. Maszyna ta charakteryzuje się dużą dokładnością cięcia. Już dzisiaj zapraszamy do składania zamówień!


PPHU ŚLUSARSTWO Stefan Ziemann zatrudni osoby na stanowisko
TOKARZ, ŚLUSARZ, FREZER.
Wymagane doświadczenie i znajomość rysunku technicznego.
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swojego CV na biuro@ziemann.pl.


W listopadzie 2015 roku Instytut Spawalnictwa w Gliwicach zakwalifikował Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe ŚLUSARSTWO Stefan Ziemann na kolejne 2 lata do I Grupy Zakładów Małych zgodnie z normą PN-M-69009. Dzięki temu posiadamy uprawnienia do prowadzenia prac spawalniczych w zakresie wykonawstwa, montażu oraz remontów spawanych konstrukcji stalowych klasy 1, 2 i 3.We wrześniu 2014 roku nasza firma uzyskała Świadectwo Kwalifikacyjne nadane przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe ŚLUSARSTWO Stefan Ziemann należy do I grupy Zakładów Małych zgodnie z normą PN-M-69009. Dzięki temu świadectwu uzyskaliśmy uprawnienia do prowadzenia prac spawalniczych w zakresie wykonawstwa, montażu oraz remontów spawanych konstrukcji stalowych klasy 1, 2 i 3.Wykonujemy prace i usługi

  • ładowarką teleskopową JCB typu 533-105 z zasięgiem wysięgnika do 10,5 metra
    i udźwigiem do 3,3 tony
  • ładowarką teleskopową JCB typu 535-125 z zasięgiem wysięgnika do 12,5 metra
    i udźwigiem do 3,5 tony

Posiadane wyposażenie do wyżej wymienionych maszyn to: kosz roboczy, łyżka oraz widły.
Możliwy krótkoterminowy i długoterminowy wynajem maszyn.
Wykonujemy prace i usługi ładowarką teleskopową JCB takie jak:

  • przeładunek materiałów sypkich, materiałów przestrzennych (zrębki, kora, trociny, słoma), towarów na paletach,
  • wszelkie prace budowlane, prace na wysokościach,
  • montaż konstrukcji stalowych.

Dodatkowo istnieje możliwość wynajmu podestu ruchomego SKYJACK do pracy na wysokości do 15, 5 metra.