Szanowni Państwo, Nasi Drodzy Klienci, Partnerzy i Współpracownicy,

Rok 2017 jest dla nas rokiem szczególnym. Z wielką radością informujemy, że 1.02.2017 roku firma ZIEMANN Stefan Ziemann obchodzi 25 lecie swojej działalności. Ta rocznica jest wyjątkowa i to idealna okazja aby złożyć podziękowania wszystkim osobom, bez których nasza działalność i istnienie nie byłoby możliwe.
Przez ostatnie ćwierć wieku wymagania naszych klientów zawsze były motywacją do coraz efektywniejszego działania, a potrzeby inspirowały do dalszego rozwoju. To właśnie Wy obdarzyliście nas życzliwością, otwartością, wsparciem i zaufaniem. Te cechy stały się fundamentem naszych osiągnięć i pozycji jaką dziś zajmujemy na rynku.
Naszych nieocenionych Klientów i Partnerów zapraszamy do dalszej współpracy, bo kolejne 25 lat i wiele wspólnych transakcji tych najlepszych jeszcze przed nami.

o firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ŚLUSARSTWO Stefan Ziemann istnieje od 1992 r. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Malachin, w gminie Czersk, w powiecie chojnickim. Realizujemy zamówienia w całej Polsce, a także na terenie Europy. Posiadamy bogaty park maszynowy, dzięki któremu oferujemy Państwu profesjonalne i kompleksowe usługi ślusarskie, spawalnicze oraz obróbki skrawaniem. Wytwarzamy elementy używając takich materiałów jak stale gatunkowe, kwasoodporne, metale kolorowe, poliamid oraz teflon.

Specjalizacją firmy jest wykonywanie i montaż konstrukcji stalowych w sposób kompleksowy czyli od zakupu stali, wstępnej prefabrykacji po dostawę i montaż na placu budowy. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia spawalnicze. Przedsiębiorstwo ma także doświadczenie w remontach maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle drzewnym, rolnictwie czy budownictwie. Poprzez dwudziestopięcioletnią działalność na rynku, współpracę z klientami, rozwój kadry pracowników nasza oferta jest sukcesywnie rozbudowywana. W 2013 roku do użytku została oddana hala produkcyjna o powierzchni 1180 m2 oraz nowoczesny budynek socjalno-biurowy.

Priorytetem dla nas jest zadowolenie Klienta, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby spełniać Państwa wymagania i oczekiwania. Nasze doświadczenie w branży powoduje, że oprócz wysokiej jakości wyrobów usług oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne, a także konkurencyjne warunki realizacji zamówień. Zapraszamy do współpracy i do zapoznania się z ofertą.

Stefan Ziemann
właściciel

Zapraszamy do współpracy