Szanowni Państwo, Nasi Drodzy Klienci, Partnerzy i Współpracownicy,

Firma ZIEMANN to nie tylko nazwisko właściciela. Pod tą nazwą kryją się ludzie, którzy ją tworzą. Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1992 roku co oznacza, że istniejemy na rynku od prawie 30 lat. Przez ten czas udało nam się skomponować wykwalifikowaną kadrę, dzięki której sukcesywnie podnosimy jakość świadczonych usług. Należy podkreślić fakt, iż jesteśmy firmą rodzinną.
Wymagania naszych klientów zawsze były motywacją do coraz efektywniejszego działania, a potrzeby inspirowały do dalszego rozwoju. Dzięki życzliwości, otwartości, wsparciu i zaufaniu, którym jesteśmy obdarzeni ze strony naszych kontrahentów jesteśmy niezmiennie zmotywowani do dalszego rozwoju i ulepszania poziomu naszych usług. Zapraszamy do współpracy.

o firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ŚLUSARSTWO Stefan Ziemann istnieje od 1992 r. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Malachin, w gminie Czersk, w powiecie chojnickim. Realizujemy zamówienia w całej Polsce, a także na terenie Europy. Posiadamy bogaty park maszynowy, dzięki któremu oferujemy Państwu profesjonalne i kompleksowe usługi ślusarskie, spawalnicze oraz obróbki skrawaniem. Wytwarzamy elementy używając takich materiałów jak stale gatunkowe, kwasoodporne, metale kolorowe, poliamid oraz teflon.

Specjalizacją firmy jest wykonywanie i montaż konstrukcji stalowych w sposób kompleksowy czyli od zakupu stali, wstępnej prefabrykacji po dostawę i montaż na placu budowy. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia spawalnicze. Przedsiębiorstwo ma także doświadczenie w remontach maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle drzewnym, rolnictwie czy budownictwie. Poprzez dwudziestopięcioletnią działalność na rynku, współpracę z klientami, rozwój kadry pracowników nasza oferta jest sukcesywnie rozbudowywana. W 2013 roku do użytku została oddana hala produkcyjna o powierzchni 1180 m2 oraz nowoczesny budynek socjalno-biurowy.

Priorytetem dla nas jest zadowolenie Klienta, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby spełniać Państwa wymagania i oczekiwania. Nasze doświadczenie w branży powoduje, że oprócz wysokiej jakości wyrobów usług oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne, a także konkurencyjne warunki realizacji zamówień. Zapraszamy do współpracy i do zapoznania się z ofertą.

Stefan Ziemann
właściciel

Zapraszamy do współpracy